Robotik Ofis

İş Otomasyonu: Daha Az Çalışarak Daha Çok Başarın, Büyük İşlere Zamanınız Kalsın

Automate Your Busywork: Do Less, Achieve More, and Save Your Brain for the Big Stuff

Yazar: Aytekin Tank

Yoğun işlerinizi otomatikleştirmeyi ve gerçekten önemli olan şeylere odaklanmayı öğrenin 

İş Otomasyonu: Daha Az Çalışarak Daha Çok Başarın, Büyük İşlere Zamanınız Kalsın kitabında girişimci, Jotform'un kurucusu ve CEO'su Aytekin Tank, en değerli varlığınız olan zamandan en iyi şekilde yararlanmamıza yardımcı olacak kaçırılmaması gereken bir plan sunuyor.

Rutin iş otomasyonu ile nelerin mümkün olduğunu, otomasyonun inovasyonu neden demokratikleştirdiğini ve işinizde ve hayatınızda gerçekten önemli olan şeylere odaklanma nasıl odaklanacağınızı ve ucuz hatta tamamen ücretsiz kodsuz otomasyon araçlarını nasıl kullanabileceğinizi keşfedeceksiniz.

İş otomasyonu kitabı size ne kazandıracak?

Kitap sayesinde aşağıdaki konular üzerinde bir strateji geliştirebiliyorsunuz:

  • İş dünyasının geleceği neden kodsuz? Üretkenlik potansiyelinin ortaya çıkabilmesi için otomasyon öncelikli bir planı nasıl uygulamaya koyabiliriz?
  • Yoğun işlerden daha az işe ve nihayetinde en önemli işlerinizi başarmak için ihtiyaç duyduğunuz zamana nasıl kavuşursunuz? 
  • Yeterli zamana sahip olma durumu olan "dolu dolu zaman"a ulaşmak için delegasyon ve otomasyonu nasıl kullanabilirsiniz? 

Gün içinde yeterli saati olmayan her girişimci, kurucu, işletme sahibi ve serbest çalışan için okunması gereken bir el kitabı niteliğindeki Automate Your Busywork (İş Otomasyonu), en değerli kaynaklarını en üst düzeye çıkarmak isteyen yöneticilerin, idarecilerin ve diğer iş liderlerinin kütüphanelerinde yer bulmayı hak ediyor.

 

Yazar Aytekin Tank Hakkında

Bir kurucu, verimlilik uzmanı, otomasyon meraklısı ve Automate Your Busywork kitabının yazarı olan Aytekin Tank'ın girişimcilik tutkusu ve kuruluşları daha üretken hale getirecek araçlar yaratmaya olan inancı, on milyonlarca kullanıcıya güçlü çevrimiçi formlar sağlayan, önyüklemeli bir küresel SaaS iş otomasyonu şirketi olan Jotform'u kurmaya yöneltmiştir.

Aytekin, 2006 yılından bu yana Jotform'un CEO'su olarak görev yapmanın yanı sıra Fast Company ve Entrepreneur'e de makaleleri ile sık sık katkıda bulunuyor. Asıl mesleği geliştiricilik olan ancak özünde bir hikaye anlatıcısı olan Aytekin, bir girişimci olarak yolculuğu hakkında yazıyor, diğer girişimler için tavsiyeler paylaşıyor ve liderlik, üretkenlik ve SaaS teknolojisinin iş otomasyonu akışlarında kullanımı hakkında değerli bilgiler veriyor.

 

Kitabın Künyesi:

Orijinal başlık: Automate Your Busywork: Do Less, Achieve More, and Save Your Brain for the Big Stuff

Yayıncı: Wiley

Yayın Tarihi: Mayıs 2023 (henüz çıkmadı, ön sipariş verebilirsiniz)

Dili: İngilizce

Sayfa sayısı: 256 sayfa

ISBN-13: 978-1119901730

Satın alma linki: Amazon veya AytekinTank.com

 


RobotikOfis'i takip edeyim

Select Language

RPA Feed 2

Besleme bulunamadı.

Bize ulaşın

Firmanızda hangi süreçlerin otomasyona uygun olduğunu öğrenmek için firmanızın web sitesini bize bildirerek kısaca "Şirketimize uygun RPA çözümleri hakkında bilgi almak istiyorum." diye email atmanız yeterli:

Sayfayı Paylaşayım