Robotik Ofis
İK ve RPA

2023'te İK teknolojileri trendleri hakkında yapılan araştırmalara göre, şirket içi yetenek pazarları oluşturmak, mevcut sistemlere yatırımları optimize etmek, hibrit çalışmayı desteklemek, robotik süreç otomasyonu (RPA) ve yapay zeka (YZ) kullanımını genişletmek en önemli öncelikler arasında yer alıyor.

RPA sektör raporu

RPA Pazar Raporu verilerine göre Sektör 2030'a kadar %22,5 YBBO ile 18,69 Milyar Dolara Ulaşacak

"Bileşen Türüne, Sürece, Uygulamaya, Dağıtıma, Organizasyon Boyutuna ve Son Kullanım Sektörüne Göre Robotik Süreç Otomasyonu Pazarı - Küresel Fırsat Analizi ve Sektör Tahmini 2022-2030" raporu ResearchAndMarkets.com tarafından yayınlandı.

Telepresence robotu

Video konferansın ötesine geçerek uzaktan çalışmayı gerçekten katılımcı bir hale getirmek için en iyi telepresence donanımları

Uzaktan çalışanlar, çalıştıkları kurumlarda varlıklarını nasıl gösterebilirler? Şirketler video konferansın sınırlamalarını nasıl aşarak, etkileşime dayalı bir iletişim ve katılımı nasıl sağlayabilir?

Select Language

RPA Feed 2

Besleme bulunamadı.

Bize ulaşın

Firmanızda hangi süreçlerin otomasyona uygun olduğunu öğrenmek için firmanızın web sitesini bize bildirerek kısaca "Şirketimize uygun RPA çözümleri hakkında bilgi almak istiyorum." diye email atmanız yeterli:

Sayfayı Paylaşayım