Robotik Ofis

Bu kitap, dijital dönüşüm sürecinin toplumsal ve ekonomik alanlardaki etkilerine dair Türkçe ve İngilizce metinlerle akademik çalışmalar yapmak isteyenlere katkı sunmayı amaçlamaktadır.

İletişim, insanlığın varoluşundan bu yana hayatta kalmasını ve çevresiyle uyum sağlamasını sağlayan en önemli unsurlardan biridir. Gelişen kitle iletişim araçlarıyla birlikte bilgi ve iletişim, toplumların ilerlemesi ve gelişmesi için iki ana faktör haline gelmiştir. Ancak günümüzde, bilgi ve iletişim teknolojilerinin hızlı gelişimiyle birlikte dijital dönüşümün yaşandığı pek çok alanda, iletişim biçimleri de şekil değiştirmiştir.

Kurumlar, paydaşlarıyla doğru iletişim kurmak için dijital stratejiler geliştirmişlerdir. Bu dijital dönüşüm sadece iletişim alanıyla sınırlı kalmamaktadır. Hukuk, insan kaynakları, reklam, pazarlama, finans ve diğer birçok toplumsal/ekonomik alan, dijital dönüşüm ve inovasyon sürecinden etkilenmekte ve hatta bu süreç tarafından belirlenmektedir. Bu nedenle, doğru bir şekilde bu toplumsal ve ekonomik alanlardaki dönüşümü anlamak için gerçekleştirilen ve gelecekte gerçekleştirilecek akademik çalışmalar büyük önem taşımaktadır.

Kitabın amacı ise Türkçe ve İngilizce metinleriyle, dijital dönüşüm ve inovasyon süreçlerinin toplumsal alanlardaki etkilerine dönük yapılan çalışmalara katkı sunmaktır. Kitap, dijital dönüşüme özgü  bir perspektif sunarken, okuyucuları dijital çağın değişen yüzü hakkında daha bilinçli hale getirerek, doğru kararlar almalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Kitap, günümüzün hızla değişen dijital dünyasında iletişim ve pazarlama stratejilerinin nasıl şekillendiğine dair önemli bir perspektif sunuyor. İşletmenizin başarısı için dijital dönüşümü anlamanız ve uyum sağlamanız gerekiyor ve bu kitap size bunu başarmak için gereken araçları sağlıyor. Türkçe İngilizce çeviri metinleri ile sunulan bu kaynak, toplumsal ve ekonomik alanlardaki dijital dönüşümü doğru okumanıza yardımcı olacak bir rehber niteliğinde. Hemen şimdi satın alın ve işletmeniz için dijital başarının anahtarını elde edin!

 

Kitabın künyesi:

Yazar:  Eren Efe Deniz Akçay

Orijinal adı: Dijital Dönüşüm ve Süreçler & Digital Transformation and Processes

Yayınevi: İstanbul Gelişim Üniversitesi Yayınları

Yayın tarihi: Ocak 2020

Dili: Türkçe

Sayfa sayısı: 206

ISBN: 978-6054827695

Satın alma linki: Amazon

 


RobotikOfis'i takip edeyim

Select Language

Bize ulaşın

Bilgi almak için:

Sayfayı Paylaşayım